Royal Battle #2 Lelouch Lamperouge vs. Light Yagami - Forum
Acasa
Bine aţi venit, noob! Înregistrare RSS
Luni, 05.12.2016
[ Mesaje noi · Membrii · Regulamentul forumului · Căutare · RSS ]
Pagina 1 din 11
Forum » Having Fun » Royal Battle » Royal Battle #2 Lelouch Lamperouge vs. Light Yagami
Royal Battle #2 Lelouch Lamperouge vs. Light Yagami
Votati castigatorul aici!!!
1.Light Yagami[ 1 ][50.00%]
2.Lelouch Lamperouge[ 1 ][50.00%]
Totalul răspunsurilor : 2
ShiroyashaData: Marţi, 07.05.2013, 4:50 PM | Mesaj # 1
Minato Namikaze
Grup: Administratori
Stare: Offline

Light Yagami
Este un tanar cu un intelect superior care intr-o zi gaseste un carnet care detine niste puteri misterioase... El testeaza carnetul si ucide un criminal folosindu-l iar apoi devine parca posedat de putere si aspira sa devina un zeu al mortii!

Lelouche Lamperouge
Este protagonistul seriei Code Geass, are de asemenea un intelect superior si este fiul celui de-al 98-ulea imparat britanic si este impotriva acestuia. El este de asemenea pregatit sa actioneze intr-un mod malefic daca asta il ajuta sa distruga un lucru mai rau. De asemenea el crede ca 'singuri care ar trebui sa ucida, sunt cei care sunt pregatiti sa fie ucisi'.

Start VOT!

ShiroyashaData: Marţi, 07.05.2013, 4:53 PM | Mesaj # 2
Minato Namikaze
Grup: Administratori
Eu am votat cu Light Yagami deoarece ii stiu capacitatile si stiu ce poate sa faca iar pe Lelouch nici nu-l cunosc, adica nu am vazut Code Geass inca.

aalynData: Marţi, 07.05.2013, 6:09 PM | Mesaj # 3
Academy Student
Grup: Utilizatori
Eu l-am votat pe Lelouch deoarece cred ca puterea sa , Geass-ul este putin superioara carnetului mortii a lui light , din pct de vedere al inteligentei e greu sa-i compar pt ca sunt amandoi pur si simplu geniali

Forum » Having Fun » Royal Battle » Royal Battle #2 Lelouch Lamperouge vs. Light Yagami
Pagina 1 din 11
Căutare: