Royal Battle #1 Naruto vs Ichigo - Forum
Acasa
Bine aţi venit, noob! Înregistrare RSS
Joi, 08.12.2016
[ Mesaje noi · Membrii · Regulamentul forumului · Căutare · RSS ]
Pagina 1 din 11
Forum » Having Fun » Royal Battle » Royal Battle #1 Naruto vs Ichigo (Start Vot)
Royal Battle #1 Naruto vs Ichigo
Votati castigatorul aici!!!
1.Naruto Uzumaki[ 2 ][100.00%]
2.Ichigo Kurosaki[ 0 ][0.00%]
Totalul răspunsurilor : 2
ShiroyashaData: Joi, 02.05.2013, 9:55 PM | Mesaj # 1
Minato Namikaze
Grup: Administratori
Stare: Offline
Naruto Uzumaki vs Ichigo Kurosaki

Naruto Uzumaki

Naruto este jinchuriki-ul lui Kurama(Kyuubi sau Vulpea cu 9 cozi) si salvatorul Konohai.
El este un ninja puternic care se zbate sa gaseasca adevarata pace. El se lupta cu Akatsuki, niste ninja fugari care incearca sa captureze cele 9 bestii cu cozi.

Tehnici:
Taju Kage Bunshin no Jutsu
Futon Rasen-Shuriken
Bijuu Rasengan
Odama Rasengan
Rasengan
Sage Mode

Personalitate: Este un pusti destul de amuzant si sociabil care isi urmeaza nindo-ul impreuna cu prietenii sai.
El vrea sa faca totul de unul singur, sa-si protejeze prietenii insa este fortat de realitate sa accepte ca nu poate...

Ichigo Kurosaki

Ichigo Kurosaki este un bun nakama care ar merge pana in cealalta lume dupa prietenii sai. El face de asemenea totul de unul singur ca sa-si protejeze prietenii, nu-i prea plac puterile sale, insa intr-o lume plina de Spectre n-ar putea sa-si protejeze familia sau prietenii fara puteri.

Tehnici:
Shikai
Shikai: Getsuga Tenshou
Bankai
Bankai: Getsuga Tenshou Negru

Va rog sa va argumentati votul!

ShiroyashaData: Joi, 02.05.2013, 11:37 PM | Mesaj # 2
Minato Namikaze
Grup: Administratori
Eu am votat cu Naruto deoarece anime-ul imi place mai mult decat Bleach!

aalynData: Luni, 06.05.2013, 8:19 PM | Mesaj # 3
Academy Student
Grup: Utilizatori
Am votat cu Naruto deoarece are o gama mai larga de tehnici decat Ichigo , chiar daca acesta este mai rapid ,acest forum este binevenit mai ales ca deseneanime.ro a falimentat

Forum » Having Fun » Royal Battle » Royal Battle #1 Naruto vs Ichigo (Start Vot)
Pagina 1 din 11
Căutare: