Propuneri pentru Royal Battle - Forum
Acasa
Bine aţi venit, noob! Înregistrare RSS
Luni, 05.12.2016
[ Mesaje noi · Membrii · Regulamentul forumului · Căutare · RSS ]
Pagina 1 din 11
Forum » Having Fun » Royal Battle » Propuneri pentru Royal Battle (Have FUN!)
Propuneri pentru Royal Battle
ShiroyashaData: Joi, 02.05.2013, 9:22 PM | Mesaj # 1
Minato Namikaze
Grup: Administratori
Stare: Offline
Propuneri pentru Royal Battle

Salut!
Voi incepe cu o scurta prezentare.

Deci ce este acest Battle Royal?
Este un fel de concurs cum era 'Confruntarea titanilor' de pe forumul deseneanime doar ca noi preferam sa-i dam acest nume...
Cu alte cuvinte in fiecare saptamana va avea parte cate o batalie dintre 2 personaje anime(de preferat din anime-uri diferite) unde voi(utilizatori site-ului/forumului) votati cine este castigatorul...

Ce este acest topic 'Propuneri pentru Royal Battle'?
Exact cum suna este un topic in care voi puteti propune urmatoarele lupte pentru Battle Royal!

Cum se procedeaza?
Simplu! Voi postati aici propunerile voastre, adminul(eu) se uita peste ele, alege una sau ia in considerare propunerile mai multor utilizatori si creaza o lupta noua.
Luptele vor fi de fiecare data intr-un topic nou, iar scriptul de vot va fi pus atat in topicul respectiv cat si intr-un block din paginile generale ale site-ului.
Dupa ce trece o saptamana topic-ul se inchide, la fel si votul si se alege o noua lupta!!!

Cand se incheie luptele din Battle Royal?
Din moment ce azi, Marti, 02.05.2013 am inceput prima lupta cred ca este corect ca in aceasi zi adica tot martea sa se si incheie!

OK! Sper ca ati inteles!
Have Fun si Let's Fight!

aalynData: Luni, 06.05.2013, 8:25 PM | Mesaj # 2
Academy Student
Grup: Utilizatori
Adimn , propunerea mea este o lupta intre Luluchu Lamperugie(nu stiu exact cum se scrie) din code giass VS. Yagami Light din Death Note , sunt destul de asemanatori dat fiind faptul ca amandoi sunt ff inteligenti si au niste puteri incredibile dar trebuie sa indeplineasca anumite conditii pt a le putea folosi , sper sa imi ei in considerare propunearea si mult noroc cu site-ul sper sa creasca rapid in popularitate

ShiroyashaData: Luni, 06.05.2013, 8:43 PM | Mesaj # 3
Minato Namikaze
Grup: Administratori
iti multumesc inca o data, da vom lua in considerare propunerea. maine se va termina cealalta lupta si vom incepe cu urmatoarea.

Forum » Having Fun » Royal Battle » Propuneri pentru Royal Battle (Have FUN!)
Pagina 1 din 11
Căutare: